وهومن

انجمن علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

ورود به حساب کاربری

حساب کاربری ندارید؟

رمزتان را فراموش کرده‌اید؟

تعیین حالت‌گماری اختصاصی برای تشخیص مشکلات اورتوپدی و تروماتولوژی حیوانات کوچک

برای ثبت‌نام در رویداد، ابتدا به حساب کاربریتان وارد شوید یا حساب کاربری جدیدی بسازید. برای این کار بر روی کلید بالا کلیک کنید.

جزئیات رویداد

نوع دوره
مجازی و آنلاین
تاریخ برگزاری
23 آذر 1399
ساعت برگزاری
19:30
طول دوره

2 ساعت

محتوای آفلاین
دارد
گواهی حضور
ندارد

دکتر پرستو معماریان

متخصص جراحی و بیهوشی دامپزشکی از دانشگاه شیراز

محتوای آفلاین

به محتوا دسترسی ندارید...

برای دسترسی به محتوای آفلاین، باید دوره را خریداری کنید!

محتوای رویداد

تعیین حالت‌گماری مناسب، امری ضروری برای ثبت تصاویر رادیوگراف از بدن حیوان است که اگر به درستی انجام نشود، مشکلات متعددی را در مراحل تشخیص و درمان ایجاد خواهد نمود. در این برنامه، انواع حالت‌گماری‌های رایج بررسی شده و حالت‌گماری مطلوب برای شرایط مختلف بدنی بسته به بیماری، نژاد و گونه، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
آشنایی کوتاه با استاد دوره: دکتر پرستو معماریان، فارغ‌التحصیل دکترای حرفه‌ای دامپزشکی در سال ۱۳۹۱ از دانشگاه تهران است. وی پس از اخذ رتبه سوم کشوری در آزمون تخصص جراحی، در این رشته در دانشگاه شیراز مشغول به تحصیل شده و پس از قبولی در امتحان بورد تخصصی جراحی با رتبه اول و گذراندن دوره‌ی فرصت مطالعاتی در زمینه‌ی جراحی دام‌های کوچک در دانشگاه بولونیای ایتالیا در سال ۹۷، از رشته دکترای تخصصی جراحی دامپزشکی از دانشگاه شیراز فارغ‌التحصیل شد. وی تعدادی مقاله‌ی علمی نیز در کنگره‌های داخلی، خارجی و ژورنال‌های بین‌المللی ارائه داده‌است. ایشان در سال ۱۳۹۸ پس از قبولی در آزمون ورودی PhD دانشگاه پادوای ایتالیا و دریافت رتبه‌ی اول در بورس اختصاص داده‌شده به دانشجویان خارجی، هم‌اکنون مشغول به گذراندن دوره‌ی دکتری اورتوپدی و تروماتولوژی در دام‌های کوچک در این دانشگاه هستند.

توجه داشته باشید...

خواهشمندیم در هنگام ثبت‌نام به موارد زیر توجه داشته باشید:
(1) این دوره به صورت مشترک با انجمن علمی دامپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز و با همکاری آکادمی دامپزشکی شیراز و بیستوری برگزار می‌شود.
(2) ظرفیت و مهلت ثبت‌نام این کارگاه محدود است.
(3) ثبت‌نام در این وبینار رایگان است.

سؤالات پرتکرار

آیا برای ثبت‌نام در دوره‌های «مجازی و آنلاین»، محدودیت زمانی خاصی وجود دارد؟
بله. این دوره‌ها عموماٌ ظرفیت محدودی دارند؛ بنابراین به محض پر شدن ظرفیت دوره، ثبت‌نام آن به پایان خواهد رسید. توصیه می‌کنیم در صورتی که قصد شرکت در دوره‌های آموزشی آنلاین ما را دارید، هر چه زودتر فرایند ثبت‌نام را تکمیل کنید.

آیا ویدیوهای آموزشی ضبط می‌شوند؟
بله؛ تمامی دوره‌های آموزشی ضبط می‌شوند ولی وضعیت در دسترس قرارگرفتن هر دوره، بستگی به شرایط خاص همان دوره دارد. در صورت کسب مجوزهای لازم از سوی دانشگاه و استاد دوره، فیلم آن را بر روی همین صفحه در دسترس تمام شرکت‌کنندگات قرار خواهیم داد. به طور کلی، در مورد اکثر قریب به اتفاق رویدادها، فیلم دوره از 24 ساعت پس از برگزاری قابل دسترسی است.

روند دریافت گواهی به چه صورت است؟
صدور گواهی، فرایندی زمان‌بر است که به چندین مرحله تأیید نیاز دارد؛ بنابراین خواهشمندیم در این مورد اندکی صبوری به خرج دهید. گواهی‌های آموزشی به محض صدور و تأیید، در همین صفحه قرار می‌گیرند و می‌توانید گواهی‌تان را بدون نیاز به بررسی ایمیل و مشکلات رایج آن، با یک کلیک دریافت کنید.

اگر در دوره‌ای ثبت‌نام کنم ولی در روز برگزاری در کلاس حاضر نباشم، چه بر سر گواهی و فیلم ضبط‌شده‌ی دوره خواهد آمد؟
گواهی حضور در دوره‌ی آموزشی معمولاً تنها به حاضرین در رویداد تعلق می‌گیرد و در صورتی که در کلاس حاضر نباشید، امکان صدور گواهی یا بازگشت وجه وجود نخواهد داشت. بنابراین، خواهشمندیم در صورت بروز مشکل حتماً غیبت خود را از طریق پشتیبانی وبسایت موجه کنید. در هر صورت، تیم ما فارغ از حضور یا عدم حضور شما، ویدیوی ضبط‌شده‌ی رویداد را در اختیارتان قرار می‌دهد تا از جریان آموزشی، عقب نمانید!

چطور می‌توان در روز برگزاری رویداد، به کلاس وارد شد؟
عموم دوره‌های آموزشی وهومن بر روی بستر ادوبی کانکت برگزار می‌شوند. شما می‌توانید اپلیکیشن مربوط به ادوبی کانکت را از سایت‌های معتبر دریافت نمایید و یا با بروزرسانی مرورگر اینترنتی خود،‌ از طریق مرورگر به تماشای رویداد بنشینید. کلید سبزرنگ «ورود به کلاس»، 24 ساعت قبل از آغاز دوره در پنل ثبت‌نام در دوره ظاهر می‌شود و از طریق پیامک نیز به شما اعلام خواهد شد.

آیا نیازی به کنترل موفقیت ثبت‌نام در رویداد وجود دارد؟
در صورتی که پس از ثبت‌نام، صفحه‌ی «ثبت‌نام شما موفق بود» را مشاهده کرده‌اید، هیچ نیازی به کنترل دوباره‌ی آن نیست. با این وجود در صورتی که در درگاه بانکی به مشکلی برخورد کردید، آن را با تیم پشتیبانی ما در میان بگذارید تا موفقیت یا عدم موفقیت ثبت‌نام و وضعیت بازگشت وجه به حساب شما را گام به گام در کنار هم بررسی کنیم.

جواب سؤالم را پیدا نکردم…
همین حالا از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت شما را در حل مشکلتان یاری کنیم. برای اتصال به پشتیبانی، می‌توانید از پنل پشتیبانی همین صفحه استفاده کنید.

© 1399 | انجمن علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

انجمن علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

معرفی کوتاه

وبسایت وهومن، در آذرماه 1399 تأسیس گردید تا جایگزینی جامع‌تر و پیشرفته‌تر برای وبسایت سابق این مجموعه (وبسایت انجمن علمی علوم‌پایه) باشد.