وهومن

انجمن علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

ورود به حساب کاربری

حساب کاربری ندارید؟

رمزتان را فراموش کرده‌اید؟

دوره‌ی آموزش ترمیک زبان تخصصی دامپزشکی: ترم نخست

جزئیات رویداد

نوع دوره
مجازی و آنلاین
تاریخ برگزاری
20 آذر 1399
ساعت برگزاری
18:00
طول دوره

60 ساعت

محتوای آفلاین
ندارد
مدرس
فاطمه روانگرد
مدرس آموزشگاه‌های معتبر زبان انگلیسی شیراز

رویداد هنوز برگزار نشده‌است...

24 ساعت پس از برگزاری، محتوا در همین صفحه قرار خواهد گرفت.

محتوای رویداد

(1) این دوره‌ی آموزشی در سه ترم 20 جلسه‌ای و در گروه‌های 10 الی 12 نفره برگزار می‌شود. هر ترم حدوداً 2.5 ماه به طول خواهید انجامید.
(2) در پایان هر ترم، یک آزمون از شرکت‌کنندگان گرفته خواهد شد و پس از قبولی، مدرک به ایشان اهداء می‌گردد.
(3) منبع آموزشی، کتاب زبان تخصصی دامپزشکی تألیف دکتر درخشنده و دکتر محمدی می‌باشد که در هر ترم، حدوداً‌ یک سوم از آن مورد بحث و آموزش قرار خواهد گرفت.
(4) امکان تشکیل گروه‌های جداگانه و آغاز کلاس‌ها در بازه‌ی زمانی دیگر (مثلاً بهمن ماه) نیز وجود دارد. در صورت نیاز، از طریق کلید پشتیبانی آنلاین و یا تلفن تماس درج‌شده در بخش «توجه کنید که...» با ما ارتباط برقرار کنید.

توجه داشته باشید...

خواهشمندیم در هنگام ثبت‌نام به موارد زیر توجه داشته باشید:
(1) این دوره با همکاری مرکز تحقیقات نوآوران برگزار می‌شود.
(2) ظرفیت و مهلت ثبت‌نام این کارگاه محدود است.
(3) در صورت استقبال از دوره، کلاس‌ها در چند گروه برگزار خواهد شد که ساعت و روز برگزاری آن به شرکت‌کنندگان محترم اعلام می‌گردد.
(4) برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن 09014591002 (علیرضا جلیلی) تماس حاصل فرمائید.

سؤالات پرتکرار

آیا برای ثبت‌نام در دوره‌های «مجازی و آنلاین»، محدودیت زمانی خاصی وجود دارد؟
بله. این دوره‌ها عموماٌ ظرفیت محدودی دارند؛ بنابراین به محض پر شدن ظرفیت دوره، ثبت‌نام آن به پایان خواهد رسید. توصیه می‌کنیم در صورتی که قصد شرکت در دوره‌های آموزشی آنلاین ما را دارید، هر چه زودتر فرایند ثبت‌نام را تکمیل کنید.

آیا ویدیوهای آموزشی ضبط می‌شوند؟
بله؛ تمامی دوره‌های آموزشی ضبط می‌شوند ولی وضعیت در دسترس قرارگرفتن هر دوره، بستگی به شرایط خاص همان دوره دارد. ممکن است نیاز باشد برای دریافت فایل دوره مبلغ بیشتری را هزینه کنید، و یا ممکن است لینک دانلود مستقیم فیلم دوره به‌همراه گواهی به ایمیل شما ارسال شود.

روند دریافت گواهی به چه صورت است؟
صدور گواهی، فرایندی زمان‌بر است که به چندین مرحله تأیید نیاز دارد؛ بنابراین خواهشمندیم در این مورد اندکی صبوری به خرج دهید. گواهی‌های آموزشی به محض صدور و تأیید، از طریق ایمیل در دسترس عزیزان شرکت‌کننده قرار می‌گیرد.

اگر در دوره‌ای ثبت‌نام کنم ولی در روز برگزاری در کلاس حاضر نباشم، چه بر سر گواهی و فیلم ضبط‌شده‌ی دوره خواهد آمد؟
آن‌چه که واضح و مبرهن است، این است که گواهی حضور در دوره‌ی آموزشی تنها به حاضرین در رویداد تعلق می‌گیرد و در صورتی که در کلاس حاضر نباشید، امکان صدور گواهی یا بازگشت وجه وجود نخواهد داشت. با این وجود تیم ما ویدیوی ضبط‌شده‌ی رویداد را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از جریان آموزشی، عقب نمانید!

گواهی آموزشی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟
در طول دوره‌های آنلاین، تیم اجرایی وهومن وضعیت حضور یا عدم حضور شرکت‌کنندگان در دوره را مشخص می‌نماید. بر همین اساس، گواهی تنها به عزیزان تعلق خواهد گرفت که در رویداد آموزشی حضور داشته باشند.

چطور می‌توان در روز برگزاری رویداد، به کلاس وارد شد؟
عموم دوره‌های آموزشی وهومن بر روی بستر ادوبی کانکت برگزار می‌شوند. شما می‌توانید اپلیکیشن مربوط به ادوبی کانکت را از سایت‌های معتبر دریافت نمایید و یا با بروزرسانی مرورگر اینترنتی خود،‌ از طریق مرورگر به تماشای رویداد بنشینید. کلید سبزرنگ «ورود به کلاس»، 24 ساعت قبل از آغاز دوره در پنل ثبت‌نام در دوره ظاهر می‌شود.

آیا نیازی به کنترل موفقیت ثبت‌نام در رویداد وجود دارد؟
در صورتی که پس از ثبت‌نام، صفحه‌ی «ثبت‌نام شما موفق بود» را مشاهده کرده‌اید، هیچ نیازی به کنترل دوباره‌ی آن نیست. با این وجود در صورتی که در درگاه بانکی به مشکلی برخورد کردید، آن را با تیم پشتیبانی ما در میان بگذارید تا موفقیت یا عدم موفقیت ثبت‌نام و وضعیت بازگشت وجه به حساب شما را گام به گام در کنار هم بررسی کنیم.

جواب سؤالم را پیدا نکردم…
همین حالا از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت شما را در حل مشکلتان یاری کنیم. برای اتصال به پشتیبانی، می‌توانید از پنل پشتیبانی همین صفحه استفاده کنید.

© 1399 | انجمن علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

انجمن علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

معرفی کوتاه

وبسایت وهومن، در آذرماه 1399 تأسیس گردید تا جایگزینی جامع‌تر و پیشرفته‌تر برای وبسایت سابق این مجموعه (وبسایت انجمن علمی علوم‌پایه) باشد.