وهومن

انجمن علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

ورود به حساب کاربری

حساب کاربری ندارید؟

رمزتان را فراموش کرده‌اید؟

رستگاری برای علوم انسانی: ورود به دنیای استارت‌آپ و کسب‌وکارهای نوین

جزئیات رویداد

نوع دوره
مجازی و آنلاین
تاریخ برگزاری
25 اردی‌بهشت‌ماه 1400
ساعت برگزاری
16:00
طول دوره

2 ساعت

محتوای آفلاین
دارد

مهندس امین رحمانی

بنیان‌گذار و مدیرعامل استارت‌آپ ویراویراست

محتوای آفلاین

محتوای رویداد

سرفصل‌های مورد واکاوی در این رویداد، به شرح زیر است:
• آشنایی با پتانسیل‌های حوزه‌ی علوم انسانی
• کسب‌و‌کار های نوین و دنیای استارت‌آپ
• علوم انسانی دیجیتال
• بررسی ویراویراست به عنوان یک استارت‌آپ موفق در این حوزه

توجه داشته باشید...

خواهشمندیم در هنگام ثبت‌نام به موارد زیر توجه داشته باشید:
(۱) این دوره توسط انجمن علمی علوم انسانی دیجیتال دانشگاه شیراز، ویراویراست، ویراتایپ، کانون ادبی دانشگاه شیراز، انجمن علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز، انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه شیراز، انجمن علمی زبان و ادبیات عرب دانشگاه شیراز، انجمن علمی زبان‌های خارجی و زبان‌شناسی دانشگاه شیراز، انجمن علمی جغرافیا دانشگاه شیراز، انجمن علمی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه محقق اردبیلی، انجمن علمی فرش دانشگاه شیراز، انجمن علمی کارآفرینی دانشگاه الزهرا، انجمن علمی کارآفرینی دانشگاه شیراز، انجمن علمی اقتصاد دانشگاه شیراز، انجمن علمی دانشجویی زبان انگلیسی دانشگاه شهرکرد، انجمن علمی حسابداری دانشگاه شیراز، انجمن علمی دانشجویی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه هرمزگان، انجمن علمی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه سمنان، انجمن علمی دانشجویی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه الزهرا تهران، انجمن علمی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه کوثر بجنورد، انجمن علمی دانشجویی کارآفرینی دانشگاه شهرکرد، انجمن بیوتکنولوژی دانشگاه شیراز، انجمن علمی کار آفرینی دانشگاه صنعتی قم، انجمن علمی علوم و مهندسی محیط زیست دانشگاه شیراز، انجمن علمی اقتصاد کشاورزی دانشگاه شیراز، انجمن علمی زبان انگلیسی دانشگاه سیستان و بلوچستان و انجمن علمی گردشگری و هتلداری دانشگاه شیراز برگزار می‌شود.
(۲) ظرفیت ثبت‌نام این کارگاه 200 نفر است.
(۳) ثبت‌نام در این کارگاه برای تمامی علاقه‌مندان، رایگان خواهد بود.

سؤالات پرتکرار

آیا برای ثبت‌نام در دوره‌های «مجازی و آنلاین»، محدودیت زمانی خاصی وجود دارد؟
بله. این دوره‌ها عموماٌ ظرفیت محدودی دارند؛ بنابراین به محض پر شدن ظرفیت دوره، ثبت‌نام آن به پایان خواهد رسید. توصیه می‌کنیم در صورتی که قصد شرکت در دوره‌های آموزشی آنلاین ما را دارید، هر چه زودتر فرایند ثبت‌نام را تکمیل کنید.

آیا ویدیوهای آموزشی ضبط می‌شوند؟
بله؛ تمامی دوره‌های آموزشی ضبط می‌شوند ولی وضعیت در دسترس قرارگرفتن هر دوره، بستگی به شرایط خاص همان دوره دارد. ممکن است نیاز باشد برای دریافت فایل دوره مبلغ بیشتری را هزینه کنید، و یا ممکن است لینک دانلود مستقیم فیلم دوره به‌همراه گواهی به ایمیل شما ارسال شود.

روند دریافت گواهی به چه صورت است؟
صدور گواهی، فرایندی زمان‌بر است که به چندین مرحله تأیید نیاز دارد؛ بنابراین خواهشمندیم در این مورد اندکی صبوری به خرج دهید. گواهی‌های آموزشی به محض صدور و تأیید، از طریق ایمیل در دسترس عزیزان شرکت‌کننده قرار می‌گیرد.

اگر در دوره‌ای ثبت‌نام کنم ولی در روز برگزاری در کلاس حاضر نباشم، چه بر سر گواهی و فیلم ضبط‌شده‌ی دوره خواهد آمد؟
آن‌چه که واضح و مبرهن است، این است که گواهی حضور در دوره‌ی آموزشی تنها به حاضرین در رویداد تعلق می‌گیرد و در صورتی که در کلاس حاضر نباشید، امکان صدور گواهی یا بازگشت وجه وجود نخواهد داشت. با این وجود تیم ما ویدیوی ضبط‌شده‌ی رویداد را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از جریان آموزشی، عقب نمانید!

گواهی آموزشی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟
در طول دوره‌های آنلاین، تیم اجرایی وهومن وضعیت حضور یا عدم حضور شرکت‌کنندگان در دوره را مشخص می‌نماید. بر همین اساس، گواهی تنها به عزیزان تعلق خواهد گرفت که در رویداد آموزشی حضور داشته باشند.

چطور می‌توان در روز برگزاری رویداد، به کلاس وارد شد؟
عموم دوره‌های آموزشی وهومن بر روی بستر ادوبی کانکت برگزار می‌شوند. شما می‌توانید اپلیکیشن مربوط به ادوبی کانکت را از سایت‌های معتبر دریافت نمایید و یا با بروزرسانی مرورگر اینترنتی خود،‌ از طریق مرورگر به تماشای رویداد بنشینید. کلید سبزرنگ «ورود به کلاس»، 24 ساعت قبل از آغاز دوره در پنل ثبت‌نام در دوره ظاهر می‌شود.

آیا نیازی به کنترل موفقیت ثبت‌نام در رویداد وجود دارد؟
در صورتی که پس از ثبت‌نام، صفحه‌ی «ثبت‌نام شما موفق بود» را مشاهده کرده‌اید، هیچ نیازی به کنترل دوباره‌ی آن نیست. با این وجود در صورتی که در درگاه بانکی به مشکلی برخورد کردید، آن را با تیم پشتیبانی ما در میان بگذارید تا موفقیت یا عدم موفقیت ثبت‌نام و وضعیت بازگشت وجه به حساب شما را گام به گام در کنار هم بررسی کنیم.

جواب سؤالم را پیدا نکردم…
همین حالا از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت شما را در حل مشکلتان یاری کنیم. برای اتصال به پشتیبانی، می‌توانید از پنل پشتیبانی همین صفحه استفاده کنید.

© 1399 | انجمن علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

انجمن علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

معرفی کوتاه

وبسایت وهومن، در آذرماه 1399 تأسیس گردید تا جایگزینی جامع‌تر و پیشرفته‌تر برای وبسایت سابق این مجموعه (وبسایت انجمن علمی علوم‌پایه) باشد.