جایزه‌ی بنیاد البرز

سامانه‌ی ثبت‌نام دانشجویان دانشگاه شیراز

© 1399 | معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه شیراز

بنیاد فرهنگی البرز در سال ۱۳۴۲ شمسی با هدف کمک به اشاعه‌ی فرهنگ کشور و تجلیل از مقام علمی دانشمندان و پژوهندگان برتر ایرانی و تشویق دانشجویان و دانش‌آموزان برگزیده و نوباوگان و نوجوانان بااستعداد ایرانی، از طریق اعطای «جایزه بنیاد البرز» به همت مردی خیراندیش و نیک‌سیرت، مرحوم حسینعلی البرز تأسیس و وقف گردیده که طی بیش از نیم قرن، چندین هزار نفر از نخبگان برتر علمی کشور را مورد حمایت و تشویق قرار داده و این مهم طی سال‌های اخیر در قالب همایش‌های ملی با حضور مقامات علمی و مسئولین کشوری محقق شده‌است.

بارگذاری اطلاعات و ثبت‌نام

متقاضی گرامی شرکت در جایزه‌ی بنیاد البرز؛ سلام و عرض ادب. لطفاً پیش از تکمیل فرم و ارسال مدارک، موارد زیر را با دقت مطالعه کنید تا از بروز مشکلات احتمالی، جلوگیری به عمل بیاید.
• در بخش بارگذاری مدارک و مستندات، تمام فایل‌ها باید در قالب یک فایل zip یا rar و با سقف حجم مشخص‌شده در هر بخش ارسال شوند.
• در بخش کارت‌های شناسایی و تصویر پرسنلی، می‌توانید تصاویر مورد نظر خود را با فرمت‌های jpg، jpeg، png، heic و bmp ارسال بفرمائید. سقف در نظر گرفته شده برای هر فایل، 1 مگابایت است؛ ولی طبعاً ارسال و دریافت فایل‌های سبک‌تر، ساده‌تر خواهد بود.
• در صورت بروز مشکل در ارسال مدارک، با پشتیبانی آنلاین وبسایت تماس حاصل فرمائید. اطلاعات تماس در باکس «پشتیبانی آنلاین» در همین صفحه موجود است.
مهلت ارسال آثار به پایان رسیده است!

© 1399 | معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه شیراز

جایزه‌ی بنیاد البرز

معرفی کوتاه

جایزه‌ی بنیاد البرز هر ساله از سوی بنیاد فرهنگی البرز به برگزیدگان علمی فرهنگی کشور اهدا می‌گردد.